Půjčovna Taxi vozů

Mám zájem o pronájem taxi vozu

Máme taxi vozy od české firmy Škoda Auto. Naše auta jsou v perfektním technickém stavu. Jsme první půjčovna taxi aut, která se specializuje výhradně na pronájem taxi vozů. Zde je nabídka našich taxi vozů, které pronajímáme převážně v Praze.

Reference pro Taxiauta:

Byl jsem se službami společnosti taxiauta.cz naprosto spokojen, taxi auto mi půjčili ve vynikajicím stavu a přímo připravené na provozování taxi služeb.

Vůz jsem si půjčoval kvůli havárii mého taxi vozu, děkuji společnosti taxiauta.cz že mi pronajali automobil včetně taxametru, klobouku, označení a koncese. Vůbec jsem se o nic nemusel starat, všechno vyřídili za mě a ten den jsem ještě mohl jezdit pod mojím taxi dispečinkem.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za vstřícnost, rychlost a ochotu při půjčení auta. Taxík byl v perfektním stavu a za výhodnou cenu.

Nejlepší půjčovna taxi za nejlevnější ceny.

Při nákladech na servis který jsem měl na moje 7 let staré auto jsem zjistil že je výhodnější si pronajmout automobil od společnosti taxiauta.cz. V ceně nájmu je veškerý servis, povinné a havarijní pojištění s 1% spoluúčastí. Jediné co hradím jsou pohonné hmoty, na které jsem od nich dostal ještě slevu.

Ještě jsem neměl taxi zkoušky a ve společnosti taxiauta.cz mi pomohli se zkouškami na magistrátu s výběrem vozu, taxidispečinku a provozovatelem. Děkuji ještě jednou za pomoc

Sídlo společnosti

  • SEFTON, s.r.o.
  • Klimentská 1746/52
  • Nové Město, 110 00 Praha 1

Provozovna, výdejní místo

  • Půjčovna užitkových vozů
  • Biskupcova 26
  • Praha 3, 130 00